פרופיל חברה – קראון, יצרנית המלגזות הגדולה בעולם

Crown הינה החברה הגדולה והמובילה בעולם ביצור מלגזות וכלי שינוע חשמליים. החברה בעלת קו מוצרים זוכה פרסים, מוניטין ועיצוב הנדסי בתהליכי ייצור מהמתקדמים בעולם, עם מגוון רחב של ציוד המכסה את כל תחום השינוע וטכנולוגיות לניהול אוטומציה וצים.

Crown שואפת לספק ללקוחותיה מוצרים חדשניים בעיצוב, שנועדו לשפר ביצועים ולצמצם עלויות תפעול ומציעה מוצרים המגדירים את העתיד בלוגיסטיקת ניהול מחסנים ברחבי העולם.

לCrown קו מוצרים רחב הכולל מלגזות אדם יושב, מלגזות אדם עומד, מלקטות, מלקטת צידית, מלגזונים, מלגזות היגש, מלגזות צריח ועגלות משטחים. קו מוצרים זה זיכה את Crown ביותר מכ 50 פרסי איכות ועיצוב והפך את Crown למובילת דעת קהל בכל הקשור לחדשנות ומצוינות.

Crown היא חברה אמריקאית בבעלות פרטית אשר נוסדה בנת 1945 ונחשבת כיום לחברה הגדולה בעולם ביצור ופיתוח מוצרים בתעשיית המלגזות וכלי השינוע החשמליים. ע"פ דיווחי התעשייה הכנסותיה של Crown נמדדות בכ- 2 מיליארד דולר בשנה והיא הופיעה לפחות 10 פעמים ברשימה של מגזין הפורבס כאחת מהחברות הפרטיות הגדולות ביותר בארה"ב.

ל- Crown מפעלים בארה"ב, גרמניה ואוסטרליה והיא מנהלת מכירות עולמיות נרחבות, עם רשת שירות הנמצאת במקומות אסטרטגים ברחבי העולם הנותנת מענה לצרכי הלקוח בכל עת ובכל מקום, כשפילוסופיית האינטגרציה האנכית שעיקרה יעילות ומניעת עיכובים מיותרים, מסייעת לחברה להרחיב את פעילותה על פני הגלובוס.

Leave a comment