מאמר על סדרת עגלת משטחים WT 3000

Written by Crown Israel. Posted in מאמרים

קראון משיקה עגלת משטחים חדשה שנועדה לעמוד בתנאי העבודה הקשים ביותרעגלת משטחים WT 3000

משתמשים בעגלות המשטח לטעינת ופריקת סחורות ממשאיות ולאיסוף ושינוע סחורות במחסנים.

נשמע קל?

זה לא. משימות אלו יכולות להפעיל עומס כבד על הנהגים ועל המלגזות. לשם כך, קראון תכננה וייצרה את סדרת WT 3000 החדשה, עם כל התכונות שמלגזה צריכה כדי לעבוד יום וליל בתנאים קשים: עיצוב קשיח במיוחד, עמידות ייחודית וארגונומיות מובחרת.

המהנדסים של קראון הציבו לעצמם אתגר שאפתני. יש לתכנן את המלגזה החדשה כך שתעניק את העזרה הטובה ביותר לפעילים שעובדים בתנאים קשים. רק דרך אחת יכלה להבטיח שסדרת עגלות המשטח WT 3000 תעמוד בציפיות הלקוחות – במשך כל תהליך הפיתוח, הצוות של קראון עבד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות. הצוות ביצע מחקר מקיף באתרי הלקוחות שאפשר לנתח את סביבת העבודה במחסנים ומזחי טעינה. אפילו בשלבי הפיתוח הסופיים, משוב הלקוחות תרם משמעותית לתהליך. הצוות הסתמך על הנתונים מאתרי הלקוחות כדי להמשיך לפתח ולעדן את פרטי הארגונומיה והאלקטרוניקה שעושים את המלגזה לייחודית מבחינת הפריון, העמידות והנוחות למפעיל.

עגלות משטחים WT3000 | עגלות שינוע

מבנה קשיח לזמן פעולה ארוך יותר

מניתוח תוצאות המחקר ניתן היה לזהות בדיוק אלו רכיבים נתונים במירב העומס. לכן, מגני הצד הקשיחים מורכבים על המלגזה באמצעות כנה מוקשחת במיוחד. גלגליות שמותקנות על קפיצי פיתול סופגות מכות שאחרת היו גורמות לשלדה ולמבנה המלגזה לרעוד. בלימת הזעזועים המיטבית מאריכה גם את חיי הגלגליות. בתוך עגלת המשטחים WT 3000, הרכיבים מעוצבים במיוחד בכדי למזער את עלויות התפעול השוטף לאורך כל חיי המלגזה.

מערכת המתלים היעילה ומערכת מעצורי ה-e-Gen™ המהפכנית ונטולת התחזוקה

מפחיתים את רמות השירות להן זקוקה המלגזה, ממזערים את זמן ההשבתה לתיקונים ומבטיחים את פעילותה התקינה של המלגזה לזמן רב יותר.

חידוש שעונה על צרכים אמיתיים

רק בזכות שיתוף הפעלה ההדוק עם המשתמשים הייתה יכולה קראון לרדת לעומקם של צרכיהם הייחודיים ואז לפתח חידושים שעונים על צרכים אלו במלואם. קחו לדוגמה את מגיני הצד, "Quick-Exit" בדגם הפלטפורמה המתקפלת, הם מפחיתים את הדרך שהמפעיל צריך לעבור בכדי להקיף את המלגזה. בזכות מגני "Quick-Exit" הנהגים חוסכים 2 צעדים בכל פעם שהם יורדים מהמלגזה וכך מגבירים את הפריון ומפחיתים את העייפות. בדגמים עם הפלטפורמה הקבועה מותקן מתג בטחון "Entry Bar Safety Switch" שעוצר את המלגזה לחלוטין אם רגל המפעיל מחוץ לתחום העמדה – יתרון בטיחותי משמעותי. דגמים עם כניסה אחורית זמינים עם מערכת מתכווננת FlexRide של קראון. מערכת ייחודית ונושאת פטנט. המערכת מכווננת את מערכת המתלים בהתאם למשקל המפעיל וכך מיטיבה את נוחיותו. תכונות אלו תורות באופן משמעותי להגברת הפריון והיעילות במחסן ועל המזח.

מפעיל מלגזה שנוח לו יותר הוא מפעיל פורה יותר

בכל יום, נהגי מלגזות חייבים לעבוד בתנאים שמגבילים את קצב העבודה ומפחיתים את הפריון. לעמוד בפגיעות בשל מעבר על כבשי מזחים, לתמרן מטען כבד במעבר צר ולא לאבד אחיזה בעמדה שרועדת, אלו האתגרים שעומדים בפני מפעילי עגלות משטחים קונבנציונליות. דגם ה-WT 3000 נועד להתגבר על כולם. מערכת הFlexRide™, נושאת הפטנט, של קראון, מפחיתה רעידות בעד כ-80%. מערכת המתלים מפחיתה הצפה את עייפות המפעיל ומונעת כאבי גב וברכיים. והטוב מכל – מפעילים לא צריכים יותר להאט בזמן מעבר על כבשים, לוחות או מפתנים משום שמערכת המתלים סופגת ההלם "מחליקה" רצפות לא ישרות. התוצאה היא טעינה ופריקה מהירים יותר ופריון רב יותר.

דגם ה-WT 3000 מצויד גם במערכת האבחון והבקרה Access 1 2 3® המתקדמת של קראון. ניתן לתכנת פרמטרים שונים של ביצועים בהתאם לכישורי נהגים שונים. שינוי ההגדרות הוא פשוט ואין צורך במחשב נפרד.

אביזרים לעגלת משטחיםמלגזות | עגלת משטחים

עגלות שינוע | מתקני הרמה

מלגזות קראון

אודות קראון

תאגיד Crown Equipment הינו מיצרני המלגזות החשמליות הגדולים בעולם. מאז החלה החברה לייצר ציוד טיפול בחומרים בשנות ה-50, מוצרי קראון זכו בתארים רבים בתעשייה. מעגלת המשטח הקטנה ביותר ועד מלגזות צריח למעברים צרים, קראון עושה שימוש בהנדסה חדשנית ושיטות ייצור איכותיות כדי לענות על כל תווך צרכי הלקוחות ולעמוד בסטנדרטים גבוהים של מהימנות ופריון.

את המבנה התאגידי הייחודי של קראון מאפיינת אינטגרציה אנכית שמאפשרת לחברה לשלוט באופן הדוק על הפיתוח, הייצור ועל שירות הלקוחות. קראון מייצרת בעצמה, במפעליה המותאמים במיוחד לשם כך, עד 85% מהרכיבים בהם היא משתמשת. קראון מחויבת לספק ללקוחותיה ערך שמפחית את עלות הבעלות הכוללת.

תאגיד Crown Equipment הינו עסק בבעלות משפחתית עם משרדים ראשיים בארה"ב, אוסטרליה וגרמניה. קראון מפעילה רשת הפצה ושרות גלובלית החולשת על יותר מ-70 חברות-בת בבעלות מלאה ו-300 סוכנויות עצמאיות.