מאמר על מאספות LP 3500

Written by Crown Israel. Posted in מאמרים

אסוף את שאתה צריך! מלגזות LP 3500

קראון משיקה את סדרת רמת הביניים החדשה של מאספות LP 3500

סדרת LP 3500 של קראון מציעה ארבע דגמי מאספות שהופכות את איסוף ההזמנות למהיר וגמיש יותר. עם יכולת הרמה של עד 1000 ק"ג ומהירות של עד 10.5 קמ"ש, סדרת LP 3500 היא פתרון יעיל למחסנאים שצריכים לאסוף סחורה בעזרת מתקני הרמה ממדפים בשתיים ושלוש קומות.

יום בלוגיסטיקה פנימית הוא יום מלא אתגרים. אחד מהם הוא ניהול יעיל של המחסן. איסוף הזמנות הינו חלק עיקרי מאתגר זה. בדרך כלל ההזמנות נאספות, לשם היעילות, מגובה הרצפה, אך כיום, המגוון העצום של הסחורות הופך גישה זו ללא מעשית. במידה הולכת וגוברת מנהלי מחסן נאלצים למקם נקודות איסוף בקומות מדף גבוהות. עובדה זו יוצרת אתגר חדש של איסוף הזמנות מקומות מדפים שנייה ושלישית. למרבה המזל, קראון פיתחה פתרון יעיל במיוחד לעבודות שינוע והרמה – סדרת LP 3500 של מאספות ברמת ביניים.

יכולת איסוף מעולה

סדרת LP 3500 החדשה כוללת דגמים עם מזלג קבוע או מזלג הרמה משני. כל הדגמים מסוגלים לביצועים יוצאי דופן ביישומים להן תוכננו, הנקבעים ע"פ סוגי הסחורות והגובה בו הן מאוחסנות.

הדגמים עם יכולת הרמה משנית אידאלים למשל לשינוע סחורות קטנות ואף שבירות, שכן ניתן להרים את המזלג לגובה מתאים ולהעבירם יש אל המשטח.

בכל הדגמים ניתן להניף את עמדת המפעיל עד לגובה 1800מ"מ, לשאת מטען כבד ולנוע עם פלטפורמה מוגבהת. לכן הם פתרון כה יעיל וגמיש למגוון תרחישי איסוף.

יעילות מפעיל מוגברת

מהירות ויעילות הם המפתח לתהליך איסוף חלק. מניתוח מחזור איסוף שלם עולה שהמרכיבים הכי פחות פרודוקטיביים, המהווים כמעט 50%, הם זמן הרכיבה בין נקודות האיסוף וזמן הרמת הפלטפורמה והורדתה. בכדי לצמצם זמנים אלו וליעל את תהליך העבודה, בסדרת המאספות רמת ביניים LP 3500 של קראון ניתן להרים את הפלטפורמה ולהורידה בזמן נסיעה. מהירות הרכב מותאמת אוטומטית לגובה הפלטפורמה בצורה רציפה וחלקה. ביישומים בהם המלגזות נעות כל העת למרחקים קצרים בין נקודות איסוף, מנהל המחסן יכול לחסוך זמן עבודה נוסף על ידי הזמנת מיקום הבקרים בצד המזלג של הפלטפורמה. כך המפעיל לא צריך עוד להסתובב ולהגיע לבקרים מאחוריו או לשנות מיקום כאשר הוא עובר מאיסוף לנסיעה.

כדי לשפר עוד את האיסוף, לכל הדגמים בסדרת LP 3500 מערכת הנעה AC חזקה. מנוע מומנט גבוה מאיץ בזריזות אך תוך שימוש חסכוני באנרגיה ודורש תחזוקה מזערית. בלימת מנוע משחזרת אנרגיה הינה בטוחה ואמינה וגם חסכונית בזכות השימוש החוזר של אנרגיית הבלימה.

מאספת LP | מלגזות

איסוף בטוח בכל גובה

סדרת LP 3500 של קראון מאופיינת בתשומת לב לפרטים שהופכת את יום העבודה של המפעיל לקל יותר ויעיל יותר. הסידור הארגונומי של הבקרים ושטיח הגומי העבה על ריצפת תא המפעיל עוזרים להפחית את העייפות. ההיגוי האלקטרוני מעניק יכולת תמרון גבוהה בעת איסוף הזמנות. צג קל לקריאה מציג מידע תמציתי על אינדיקטורים עיקריים של הרכב. כשמפעילים אוספים סחורה בגובה מעל 1200 מ"מ, שערי בטיחות שומרים עליהם משני צדי הפלטפורמה. בולמי זעזועים מובנים מקלים על פתיחת השערים הללו וסגירתם. המגן העליון מוסיף גם הוא לבטיחות המפעיל.

סדרת LP 3500 מרחיבה את מגוון המלגזות עטורות הפרסים של קראון ומוסיפה ארבעה מאספות רמת בניים עמידות ומוצקות לאוסף המרשים של ציוד למחסן.

אודות קראון

תאגיד Crown Equipment הינו מיצרני המלגזות החשמליות הגדולים בעולם. מאז החלה החברה לייצר ציוד טיפול בחומרים בשנות ה-50, מוצרי קראון זכו בתארים רבים בתעשייה. מעגלת המשטח הקטנה ביותר ועד מלגזות צריח למעברים צרים, קראון עושה שימוש בהנדסה חדשנית ושיטות ייצור איכותיות כדי לענות על כל תווך צרכי הלקוחות ולעמוד בסטנדרטים בלתי רגילים של מהימנות ופריון.

את המבנה התאגידי הייחודי של קראון מאפיינת אינטגרציה אנכית הגבוהה בתעשייה שמאפשרת לחברה לשלוט באופן הדוק על הפיתוח, הייצור ועל שירות הלקוחות. קראון מייצרת בעצמה, במפעליה המותאמים במיוחד לשם כך, עד 85% מהרכיבים בהם היא משתמשת. קראון מחויבת לספק ללקוחותיה ערך שמפחית את עלות הבעלות הכוללת.

תאגיד Crown Equipment הינו עסק בבעלות משפחתית עם משרדים ראשיים בארה"ב, אוסטרליה וגרמניה. קראון מפעילה רשת הפצה ושרות גלובלית החולשת על יותר מ-70 חברות-בת בבעלות מלאה ו-300 סוכנויות עצמאיות.